O nás

Filozofie a cíle naší společnosti

Naši filozofii vyjadřuje asi nejvýstižněji naše motto : „Jednáme se zvířaty jako s lidmi“.

Snažíme se poskytovat naše služby na nejvyšší možné úrovni. Naše klienty chápeme jako aktivní partnery v péči o jejich čtyřnohé miláčky. Velký důraz tak klademe na správné vysvětlení problémů majitelům a na spolupráci s nimi. Návštěva naší nemocnice by neměla v žádném případě znamenat stresující zážitek, ale právě naopak, mělo by jít o zážitek pozitivní.

Co Vám můžeme nabídnout „navíc“

Kompletní přístrojové vybavení

Naše přístrojové vybavení zahrnuje přístroje diagnostické, přístroje potřebné pro veškeré operační výkony, endoskopické, monitorovací, pacientské i laboratorní. 

Diagnostika se může opřít o RTG přístroj s přímou digitalizací, USG přístroj s barevným dopplerovským zobrazením, ERG přístroj pro posouzení sítnice, oftalmologickou sadu (fundus kamera, tonometry různých typů, štěrbinová lampa). Nechybí ani EKG přístroj pro ambulantní vyšetření a Holter pro denní nošení. Počítačová tomografie je vysoce sofistikovaná zobrazovací metoda pro diagnostiku všech oblastí těla, včetně jinými metodami nepřístupnými, také nám umožňuje odebrat tkáňové vzorky přesným zaměřením a zavedením bioptické jehly do příslušného místa.

Jsme špičkové veterinární pracoviště již 25 let

V červenci 1994  odpromovali  MVDr. Karel Najman a MVDr. Petr Gbelec, budoucí zakladatelé kliniky AA-Vet,  spolu s MVDr. Hanušem Velebným, jejich budoucím společníkem na Fakultě všeobecného veterinárního lékařství brněnské Veterinární a farmaceutické Univerzity.   

V roce 1997 se ordinuje na ploše 40m2, zahrnující ordinaci, rtg a souběžně zákrokovou místnost, čekárnu a kancelář se skladem…