Základní ambulatní péče

Naše služby

Obě naše pracoviště nabízejí plné spektrum veterinárních úkonů, které můžete očekáváte od pracovišť příslušného typu. Široký tým a zkušenosti lékařů nám umožňují vykonávat tuto činnost na velmi vysoké úrovni. Nebojte se proto k nám přijít s běžnými problémy vašich miláčků, rádi se o ně postaráme.
Veterinární nemocnice AA-Vet i Veterinární ambulance AA-Vet vyrostly z běžných ordinací. Ač jsme od té doby povyrostli, jsme na své začátky hrdí a prvoliniové péči (tzv. pacienti “z ulice”) věnujeme patřičnou pozornost. Jsme si jistí, že každý specialista by měl alespoň trochu zůstat “obvoďákem”, umožňuje mu to stát pevněji na zemi a lépe chápat problémy svých pacientů.
Pokud bude vaše zvíře “jen” kulhat, zvracet či kašlat, potřebujete poradit s krmením, nebo odčervením, rádi vám pomůžeme. Jako bonus pak můžeme nabídnout, že díky bohatým zkušenostem dokážeme rychle oddělit komplikované nemoci od těch jednodušších a váš  miláček tak u nás má již od začátku o krok blíže k případné specializované péči.