Zachráněné kočičí životy

Napsali o nás

kocickaDobrý den pane Beneši,
předem bych se chtěl omluvit že píši po delší době ale čas je neúprosný a vše jsem nestíhal tak jak bych si představoval.

Nevím jestli si vzpomenete ale byli jsme u Vás s celkem pěti koťaty které byli nakažení panleukopénií a chtěli jsme je zachránit za každou cenu. Dostali jsme kontakt na Vás a kliniku která jako jedna z mála dělá sérum, nevím jak odborně to nazýváte. Bohužel jedno koťátko nepřežilo i přesto že dostala sérum a ještě transfuzi krve, ale velice pravděpodobně zachránila ostatní čtyři protože se u ní projevily příznaky. Nicméně i přesto že to byla cesta dlouhá a nevědělo se, jestli to vůbec nějaký úspěch mít bude tak dnes Vám mohu říct že máme doma čtyři koťata které už mají přes kilo a jsou plné síly a někdy ji mají až moc :-D. Momentálně je čeká za pár dnů druhé očkování a myslím si že tím celou záležitost s touto nemocí uzavřeme.

Mohu Vám říct že za svůj život jsem se ještě nikdy nesetkal s člověkem jako jste Vy, někdy to bylo náročné a ať už jít pozdě spát a ráno vstávat a během dne dojíždět domů z práce krmit, tak vždycky jsem měl na paměti Váš pohled plný naděje a síly. Možná tomu nebudete věřit ale opravdu vždy když jsem byl u Vás tak jste mi dodal mnoho naděje.
Jste nejen vynikající lékař ale i přesto že Vás neznám osobně tak určitě i vynikající člověk.
Jen díky Vám dnes máme doma o čtyři kočky více, celkem jich máme už zachráněných osm.

Bohužel bydlíme za Prahou a máme to k Vám přes 30 km, proto i když jsme to plánovali a chtěli aby jste ještě kočky viděl a naočkoval tak nám to nevyšlo z časových důvodů.
Momentálně je za pár dnů čeká druhé očkování a myslím si že je čeká dlouhý a krásný život, minimálně tedy já i přítelkyně uděláme vše co bude v našich silách.
V příloze Vám zasílám alespoň fotografie :-)

Ze srdce Vám opravdu moc děkuji a to nejen já ale i má přítelkyně a zachráněné kočičí životy…
Přeji Vám mnoho a mnoho štěstí jak v osobním tak pracovním životě, je jen škoda že lidí jako Vy není více…

Moc Vám děkuji a přeji krásný den
Pavel Vejmelka