Zachráněné kočičí životy

kocickaDobrý den pane Beneši,
předem bych se chtěl omluvit že píši po delší době ale čas je neúprosný a vše jsem nestíhal tak jak bych si představoval.

Nevím jestli si vzpomenete ale byli jsme u Vás s celkem pěti koťaty které byli nakažení panleukopénií a chtěli jsme je zachránit za každou cenu. Dostali jsme kontakt na Vás a kliniku která jako jedna z mála dělá sérum, nevím jak odborně to nazýváte. Bohužel jedno koťátko nepřežilo i přesto že dostala sérum a ještě transfuzi krve, ale velice pravděpodobně zachránila ostatní čtyři protože se u ní projevily příznaky. Nicméně i přesto že to byla cesta dlouhá a nevědělo se, jestli to vůbec nějaký úspěch mít bude tak dnes Vám mohu říct že máme doma čtyři koťata které už mají přes kilo a jsou plné síly a někdy ji mají až moc :-D. Momentálně je čeká za pár dnů druhé očkování a myslím si že tím celou záležitost s touto nemocí uzavřeme.

Mohu Vám říct že za svůj život jsem se ještě nikdy nesetkal s člověkem jako jste Vy, někdy to bylo náročné a ať už jít pozdě spát a ráno vstávat a během dne dojíždět domů z práce krmit, tak vždycky jsem měl na paměti Váš pohled plný naděje a síly. Možná tomu nebudete věřit ale opravdu vždy když jsem byl u Vás tak jste mi dodal mnoho naděje.
Jste nejen vynikající lékař ale i přesto že Vás neznám osobně tak určitě i vynikající člověk.
Jen díky Vám dnes máme doma o čtyři kočky více, celkem jich máme už zachráněných osm.

Bohužel bydlíme za Prahou a máme to k Vám přes 30 km, proto i když jsme to plánovali a chtěli aby jste ještě kočky viděl a naočkoval tak nám to nevyšlo z časových důvodů.
Momentálně je za pár dnů čeká druhé očkování a myslím si že je čeká dlouhý a krásný život, minimálně tedy já i přítelkyně uděláme vše co bude v našich silách.
V příloze Vám zasílám alespoň fotografie :-)

Ze srdce Vám opravdu moc děkuji a to nejen já ale i má přítelkyně a zachráněné kočičí životy…
Přeji Vám mnoho a mnoho štěstí jak v osobním tak pracovním životě, je jen škoda že lidí jako Vy není více…

Moc Vám děkuji a přeji krásný den
Pavel Vejmelka

 

Aktuálně

Omezení provozu 29. a 30.11.2019

Vážení klienti, s předstihem bychom Vás chtěli informovat, že v těchto dnech bude Veterinární nemocnice z provozních důvodů uzavřena...

MVDr. Martin Daníček odchází na jiné pracoviště

Chtěli bychom našim klientům tímto oznámit, že MVDr. Martin Daníček již u nás od 1.září 2019 neordinuje z důvodu změny pracoviště...

MVDr. Martin Daníček – odborná stáž v Anglii

V únoru 2018 absolvoval MVDr. Martin Daníček dvoutýdenní odbornou stáž na referenční klinice Ruthland House v Anglii...

Přednáška pro chovatele koček

V sobotu 4.2.2017 budou MVDr. Petr Gbelec a MVDr. Petra Soukupová přednášet pro chovatele koček na téma oční choroby. Místo konání - Český svaz chovatelů, Maškova 3, Praha 8.

Články

Juvenilní symfyziodeza (JPS)

Pokud máte štěně, které by mohlo v dospělosti trpět dysplazií kyčelního kloubu, nabízíme  na našem pracovišti […]

Addisonova choroba – opomíjená endokrinopatie

I když endokrinologická onemocnění patří ve veterinární praxi stále k těm méně častým,  jejich četnost je […]

Hyperadrenocorticismus

Cushingův syndrom (CS) neboli hyperadrenocorticismum (HA) se v různé klinické formě vyskytuje poměrně často. Pokud u […]

Syndrom nedostatečné funkce a selhání ledvin

S ledvinným selháním se ve stáří setkáváme relativně často, typickým příkladem jsou kočky. Jak rozpoznat první příznaky problémů a včas zareagovat dietním a léčebným opatřením.

Napsali o nás

7.Červenec.2020

Poděkování za lidský přístup a pomoc

Dobrý den,  rád bych touto cestou poděkoval MVDr. Benešovi za lidský přístup a pomoc, kterou […]

7.Duben.2020

Poděkování za péči o našeho pejska Samíčka

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za služby a péči o našeho pejska Samíčka […]

27.Únor.2020

Poděkování za Jonáška

Vážená,milá paní doktorko Malimánková,přeji hezký den. Neměla jsem,bohužel,příležitost osobně se rozloučit a především poděkovat ! […]

| DALŠÍ DOPISY |

Tipy a rady

Pokud předpokládáte, že bude nezbytné RTG vyšetření, budeme pravděpodobně potřebovat vaši pomoc při fixaci zvířete. Doprovod proto musí být starší 18 let a musí být zdravý. Ženy nesmí být těhotné.

| DALŠÍ RADY |

MVDr. Petra Soukupová

interní medicína
oftalmologie, oftalmochirurgie

soukupova@aavet.cz

| DALŠÍ INFORMACE |

  • Nabídka zaměstnání:

    V případě zájmu o pracovní pozici je možné zaslat životopis spolu s motivačním dopisem na email dv@aavet.cz.
  • Informace pro stážisty :

    Studenti a postgraduanti se zájmem o stáž v naší nemocnici musí zaslat žádost na adresu fiala@aavet nebo dv@aavet minimálně měsíc před předpokládaným nástupem. více informací zde
  • Spolupracujeme :

    Naše vetrinární nemocnice dlouhodobě podporuje STŘEDISKO PRO VÝCVIK VODÍCÍCH PSŮ a spolupracuje s Veterninární záchrannou službou PETMEDIC.