Preventivní péče

Naše služby

Nejlepší choroby jsou ty, které nevzniknou a pokud už nemoc musí přijít, čím dříve o ní víme, tím lepší jsou vyhlídky na její vyléčení. V oblasti preventivní péče nabízíme prakticky vše co je v současné době dostupné a ještě mnoho navíc.


Stalo se vám někdy, že jste přišli se štěnětem poprvé k veterináři, ten se na něj ani pořádně nepodíval, beze slova mu píchl očkování a za tři minuty jste už stáli s účtem opět v čekárně? Tak to se vám u nás rozhodně nestane.
Prevenci chorob přikládáme velkou váhu. Ke standardu každého ošetření patří důkladné klinické vyšetření zvířete s cílem zhodnotit případné další obtíže a včas objevit i to co by majiteli mohlo zůstalo skryto. Například již zmíněnou vakcinaci nebereme pouze jako “injekci”. Naopak. Jsme si vědomi, že se u mnoha zvířat jedná o jejich jediný kontakt s veterinářem za celý rok a podle toho k vyšetření přistupujeme. Nejen, že vám vaši miláčci neřeknou co je bolí, mnozí se dokonce snaží své neduhy co nejdéle nedávat najevo a kvůli tomu je pak majitel může objevit pozdě.
Nabídka našich preventivních výkonů rozhodně nekončí očkováním a odčervením. Budete-li mít zájem, nabízíme preventivní klinické vyšetření, široké spektrum laboratorních vyšetření krve, moči, trusu a dalších vzorků, posouzení dispozic k dědičným chorobám včetně genetických testů, rentgenologické studie u plemen náchylných k vývojovým chorobám kostí a kloubů, časnou diagnostiku srdečních chorob, nemocí očí, komplexní předoperační vyšetření a mnoho dalších úkonů.