Preventivní péče

Nejlepší choroby jsou ty, které nevzniknou a pokud už nemoc musí přijít, čím dříve o ní víme, tím lepší jsou vyhlídky na její vyléčení. V oblasti preventivní péče nabízíme prakticky vše co je v současné době dostupné a ještě mnoho navíc.


Stalo se vám někdy, že jste přišli se štěnětem poprvé k veterináři, ten se na něj ani pořádně nepodíval, beze slova mu píchl očkování a za tři minuty jste už stáli s účtem opět v čekárně? Tak to se vám u nás rozhodně nestane.
Prevenci chorob přikládáme velkou váhu. Ke standardu každého ošetření patří důkladné klinické vyšetření zvířete s cílem zhodnotit případné další obtíže a včas objevit i to co by majiteli mohlo zůstalo skryto. Například již zmíněnou vakcinaci nebereme pouze jako “injekci”. Naopak. Jsme si vědomi, že se u mnoha zvířat jedná o jejich jediný kontakt s veterinářem za celý rok a podle toho k vyšetření přistupujeme. Nejen, že vám vaši miláčci neřeknou co je bolí, mnozí se dokonce snaží své neduhy co nejdéle nedávat najevo a kvůli tomu je pak majitel může objevit pozdě.
Nabídka našich preventivních výkonů rozhodně nekončí očkováním a odčervením. Budete-li mít zájem, nabízíme preventivní klinické vyšetření, široké spektrum laboratorních vyšetření krve, moči, trusu a dalších vzorků, posouzení dispozic k dědičným chorobám včetně genetických testů, rentgenologické studie u plemen náchylných k vývojovým chorobám kostí a kloubů, časnou diagnostiku srdečních chorob, nemocí očí, komplexní předoperační vyšetření a mnoho dalších úkonů.

 

Aktuálně

Odchází MVDr. Hanuš Velebný

Po dvaceti letech odešel z Veterinární nemocnice AA-Vet neurolog a ortoped MVDr. Hanuš Velebný.

MVDr. Zuzana Malimánková

Od 29.3.2021 nastupuje MVDr. Zuzana Malimánková na mateřskou dovolenou.

Články

BARF – zdravotní komplikace způsobené nevhodným krmením u fenky Chucky.

V současnosti patří krmení syrovou (tepelně neupravenou) stravou našich psích miláčků k oblíbené a dosti rozšířené […]

Juvenilní symfyziodeza (JPS)

Pokud máte štěně, které by mohlo v dospělosti trpět dysplazií kyčelního kloubu, nabízíme  na našem pracovišti […]

Addisonova choroba – opomíjená endokrinopatie

I když endokrinologická onemocnění patří ve veterinární praxi stále k těm méně častým,  jejich četnost je […]

Hyperadrenocorticismus

Cushingův syndrom (CS) neboli hyperadrenocorticismum (HA) se v různé klinické formě vyskytuje poměrně často. Pokud u […]

Napsali o nás

15.Březen.2021

Poděkování za Doru

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat MVDr. Kateřině Metelkové a jejímu kolegovi Ondřeji Koktovi. 

1.Prosinec.2020

Poděkování panu doktorovi Krejčímu a kolegyni

Hezký podvečer přeji. Moc rádi bychom Vám poděkovali, že jste se včera pozdě večer postarali […]

29.Září.2020

Poděkování za Bety

Dobrý den. Ve večerních hodinách 26.8.2020 jste provedli ošetření našeho Boloňského psíka Bety, která byla […]

| DALŠÍ DOPISY |

Tipy a rady

V případě, že obtíže, které vás k nám přivádějí nejsou urgentní, zkuste se předem objednat. Předejdete tak zbytečnému čekání. Objednávku lze provést osobně na recepci, nebo telefonicky na čísle 271 751 907. Objednávky e-mailem či přes facebook nejsou v současné době možné.

| DALŠÍ RADY |

MVDr. Hanuš Velebný

externí lékař – 2x měsíčně provádí neurologické a ortopedické operace na našem pracovišti, pro své klienty je nyní k dispozici ve Veterinární klinice Maradovi – Mělník
velebny@aavet.cz

| DALŠÍ INFORMACE |

  • Nabídka zaměstnání:

    V případě zájmu o pracovní pozici je možné zaslat životopis spolu s motivačním dopisem na email dv@aavet.cz.
  • Informace pro stážisty :

    Studenti a postgraduanti se zájmem o stáž v naší nemocnici musí zaslat žádost na adresu fiala@aavet nebo dv@aavet minimálně měsíc před předpokládaným nástupem. více informací zde
  • Spolupracujeme :

    Naše vetrinární nemocnice dlouhodobě podporuje STŘEDISKO PRO VÝCVIK VODÍCÍCH PSŮ a spolupracuje s Veterninární záchrannou službou PETMEDIC.