Poděkování za záchranu fenky – Amaya

Napsali o nás

Všimla jsem si, že máte krásně nové opravené webovky kliniky. S mou fenkou jsme stálými zákazníky a všimla jsem si rubriky „napsali o nás“ a napadlo mě, že bych taky moc ráda přispěla, neboť budu navždy vděčná panu MVDr. Najmanovi, že tu má fenka stále může se mnou být :)
Tak kdyby jste měli prostor k uveřejnění:

Dobrý den, ráda bych takto poděkovala panu MVDr. Najmanovi, který je ve svém oboru třída a zachránil mé tehdy roční fence život. Amaya je papírová fenka plemene shiba, která měla výborné předpoklady do chovu, ale bohužel se na ní štěstí ve formě zdraví neusmálo.

Amaya trpí vážnou srdeční vadou, která se po prvním roce života začala projevovat a zhoršovat.
Obešli jsme pár doktorů, ale až pan Najman nám dal přesnou diagnózu a nabídl řešení – naši feně byl implantován kardiostimulátor na podporu srdeční činnosti.
Jsem mu neskonale vděčná, protože Amayka je můj první vysněný pejsek a je pro mě jako vlastní dítě. Teď už víme, že jí srdíčko z 80% stimuluje stroječek, takže by tu s námi už jinak nebyla. 
Pan doktor má zlaté ruce a především péči a starost o pacienta – je to člověk se zlatým srdcem.
Také bych ráda poděkovala jeho asistentům/týmu, kteří se snaží vždy situaci zlehčovat a mají soucit, i když mám slzy na krajíčku.

S velkým pozdravem, Kostková Eliška